Speciální nabídka na koupi modelu FoXee.

Cítíte potřebu rozvinout výuku automatizace na Vaší škole? Chcete výhodně nakoupit výukové pomůcky, které účelně zapojíte do výuky? Máte zájem učit hravě, atraktivně a hlavně efektivně?
Pak jsme právě pro Vás vytvořili speciální limitovanou nabídku. Při objednání dvoudenního akreditovaného školení Vám model FoXee Továrny na stole poskytneme za cenu bez DPH. Objednávky v této výjimečné akci přijímáme do konce prosince, neváhejte nás tedy kontaktovat. Níže uvádíme obsah akreditovaných kurzů, které pro Vás budeme pořádat v prvních dvou měsících roku 2020.

Základy robotiky

Vzhledem k rozšiřujícímu se využití komerčních a průmyslových robotů považujeme obecné vzdělání v této problematice za klíčové. Akce slouží k prvotnímu seznámení s principy používanými jak při stavbě, tak při ovládání robotů. Zaměřena je především na roboty, kde je vzhledem k všeobecnému hospodářskému zaměření v České republice největší potenciál pro jejich využití.

Základy automatizace

Cílem školení je prvotní seznámení s technologií programovatelného logického automatu PLC, který se běžně využívá k řízení různých průmyslových technologií, chytrých domů a měst. Školení je zaměřeno na praktické dovednosti a účastníci se naučí, jak naprogramovat rozsvícení žárovky, roztočení motoru nebo snímání různých veličin pomocí senzorů. Samozřejmostí je ovládání aplikace na vlastních mobilních telefonech účastníků, aby touto atraktivní cestou dokázali předat získané znalosti svým studentům.
Manipulátor
Manipulátor

Kontaktní osoba pro vyřizování dotazů či objednávek je paní Barbora Černá: Barbora.Cerna@smart-bit.cz

Napsat komentář