Produkty a služby

Vozítko FoXee

Od skládačky k vozítku

Díky stavebnici od FOXEE si studenti mohou sami složit vozítko a následně ho naprogramovat, aby dělalo přesně to, co chtějí.

Foxee vozítko je založeno na platformě PLC Foxtrot (Programmable Logic Controller) a umožňuje programování dle mezinárodních standardů normy IEC 61161-3. Tato norma je využívána ve všech průmyslových odvětvích. Jinými slovy, dejme dětem nástroj, na kterém by se učily dovednosti využitelné v praxi.

Galerie

Továrna na stole

Továrna na stole 4.0

Mechatronická učební pomůcka nové generace, usnadňující technickou výuku podle principů 4. průmyslové revoluce (Industry 4.0)

Továrna na stole je založena na platformě PLC Foxtrot (Programmable Logic Controller) a umožňuje programování dle mezinárodních standardů normy IEC 61161-3. Tato norma je využívána ve všech průmyslových odvětvích.

Galerie

Manipulátor

Manipulátor

Manipulační robot

Mechatronická učební pomůcka nové generace, usnadňující technickou výuku podle principů 4. průmyslové revoluce (Industry 4.0)

Manipulační robot je založen na platformě PLC Foxtrot (Programmable Logic Controller) a umožňuje programování dle mezinárodních standardů normy IEC 61161-3. Tato norma je využívána ve všech průmyslových odvětvích.

Galerie

Model chytrého domu

tzb-model-orez

Interaktivní stavebnice

Učební pomůcka nové generace, usnadňující technickou výuku podle principů 4. průmyslové revoluce (Industry 4.0)

Tato interaktivní stavebnice chytrého domu slouží především pro výuku inteligentního řízení technického zařízení budov.

Stavenice je založena na platformě PLC Foxtrot (Programmable Logic Controller) a umožňuje programování dle mezinárodních standardů normy IEC 61161-3. Tato norma je využívána ve všech průmyslových odvětvích.

Galerie

Školení

Podpora učitelům a školám

Podpora aktivním školám s výukou, a to buď formou školení přímo u Vás ve škole, nebo v našem vzdělávacím centru Foxee Lab Aktivním učitelům chceme poskytnout podporu s návštěvou reálné automatizované výroby s odborným výkladem a poté možnost vyzkoušení základních dovedností z této oblasti na modelech pro výuku.

Galerie

Cenová nabídka

Chcete zjistit cenu našich produktů? Kontaktuje nás!