Produkty a služby

Vozítko FoXee

Od skládačky k vozítku

Díky stavebnici od FOXEE si studenti mohou sami složit vozítko a následně ho naprogramovat, aby dělalo přesně to, co chtějí.

Foxee vozítko je založeno na platformě PLC Foxtrot (Programmable Logic Controller) a umožňuje programování dle mezinárodních standardů normy IEC 61161-3. Tato norma je využívána ve všech průmyslových odvětvích. Jinými slovy, dejme dětem nástroj, na kterém by se učily dovednosti využitelné v praxi.

Galerie

Továrna na stole

Továrna na stole 4.0

Mechatronická učební pomůcka nové generace, usnadňující technickou výuku podle principů 4. průmyslové revoluce (Industry 4.0)

Továrna na stole je založena na platformě PLC Foxtrot (Programmable Logic Controller) a umožňuje programování dle mezinárodních standardů normy IEC 61161-3. Tato norma je využívána ve všech průmyslových odvětvích.

Galerie

Manipulátor

Manipulátor

Manipulační robot

Mechatronická učební pomůcka nové generace, usnadňující technickou výuku podle principů 4. průmyslové revoluce (Industry 4.0)

Manipulační robot je založen na platformě PLC Foxtrot (Programmable Logic Controller) a umožňuje programování dle mezinárodních standardů normy IEC 61161-3. Tato norma je využívána ve všech průmyslových odvětvích.

Galerie

Model chytrého domu

tzb-model-orez

Interaktivní stavebnice

Učební pomůcka nové generace, usnadňující technickou výuku podle principů 4. průmyslové revoluce (Industry 4.0)

Tato interaktivní stavebnice chytrého domu slouží především pro výuku inteligentního řízení technického zařízení budov.

Stavenice je založena na platformě PLC Foxtrot (Programmable Logic Controller) a umožňuje programování dle mezinárodních standardů normy IEC 61161-3. Tato norma je využívána ve všech průmyslových odvětvích.

Galerie

Školení

Školení

Podpora učitelům a školám

Podpora aktivním školám s výukou, a to buď formou školení přímo u Vás ve škole, nebo v našem vzdělávacím centru Foxee Lab Aktivním učitelům chceme poskytnout podporu s návštěvou reálné automatizované výroby s odborným výkladem a poté možnost vyzkoušení základních dovedností z této oblasti na modelech pro výuku.

Galerie

Tecomat FOXTROT

PLC Tecomat Foxtrot

Automatizace s profi řešením Tecomat FOXTROT

Tecomat Foxtrot – osvědčený kompaktní modulární řídicí a regulační systém pro malé a střední aplikace s montáží do rozvaděčů a rozvodnic na DIN lištu. Díky výkonné procesorové jednotce s bohatými komunikačními schopnostmi, promyšlenému systému vstupních / výstupních periferií či originálnímu propojení se světem inteligentních elektroinstalací může být Tecomat Foxtrot právem označován za řídicí systém „nové generace“.

Proč používat systém Tecomat FOXTROT?

Dlouhá životnost

Řídící systémy Tecomat byly vždy ve své 40leté historii konstruovány s ohledem na maximální délku životnosti a spolehlivosti. Aplikace na nich běží od začátku výroby doposud.

Komunikace

Vedle rychlého 100Mb Ethernetu a dvou komunikačních kanálů disponuje zcela unikátní sběrnicí CIB. Díky ní je možné k řídicímu systému připojit libovolně distribuované inteligentní elektroinstalační prvky CFox

Prostředí Mosaic

Mosaic umožňuje pohodlnou tvorbu a odladění programů, rozsáhlé projekty zahrnující velké množství řídicích systémů či vzdálených I/O modulů. Mosaic využívá řadu moderních technologií. Architektura prostředí i jeho jednotlivé nástroje ctí normu IEC61131-3.

Velikost aplikace

Foxtrot neomezuje velikost aplikace a lze s ním realizovat od malých aplikací typu řízení dílčích technologií (vytápění, osvětlení, …) až po komplexní řízení technologií v libovolných objektech či skupinách.

Více jak 21 000 aplikací

Více než 21 000 prodaných automatů PLC Tecomat Foxtrot. Tedy více jak 21 000 fungujících aplikací a spokojených zákazníků.

Více jak 50 zemí světa

Celosvětový standard. PLC od společnosti Teco využívá nejen řada výrobců pro svá zařízení, ale i v řízení budov po celém světě. A to ve více než 50 zemí světa.

Cenová nabídka

Chcete zjistit cenu našich produktů? Kontaktuje nás! Můžete také využít email:  foxeelab@smart-bit.cz